4 אטרקציות לכל המשפחה בצפון

בימים אלו שרוב הישראלים מעדיפים נופש בישראל על פני נופש בחו"ל בעקבות מגפת הקורונה שעדיין משתוללת ברוב מדינות העולם החלטנו לרכז עבורכם מספר אטרקציות לכל המשפחה בצפון הארץ כחלק מסדרת כתבות.

  • מגוון אטרקציות לכל המשפחה באגם מונפורט – פארק אגם מונפורט הינו יעד תיירות המציע מגוון אטרקציות משפחתיות, הוא ממוקם בלב הגליל המערבי ופתוח לקהל הרחב בכל ימות השבוע. בפארק האקולוגי היחיד מסוגו בישראל תמצאו מגוון רחב של אטרקציות כגון החלקה על הקרח, מסעדות, שייט באגם, פארק אקסטרים, אזור קמפינג וקארטינג.
  • ראש הנקרה – ביקור בנקרות והרכבל שבראש הנקרה הוא חוויה מומלצת לכל המשפחה, מצד אחד הגבול המסקרן עם לבנון ומצד אחד תופעת טבע מרהיבה ביופייה של סיור בתוך הנקרות.
  • רוב רוי על הירדנית – מחפשים אחר אטרקציה עם מים בנופיו הקסומים של הצפון? הרוב רוי שוכן בצמוד לקיבוץ דגניה א על פני הירדנית ומציע שייט קייאקים לכל המשפחה, היתרון של המקום שוכן במים הנוחים של הירדנית, הטמפרטורה שלהם נעימה מרוב הנחלים בארץ, הזרימה היא איטית והמים מוצלים מחורשת האיקליפטוסים משני צידי הגדה, ללא ספק האזור המומלץ ביותר לעשות בו קייאקים עם ילדים קטנים.
  • יער הקופים – יער הקופים שוכן ביישוב יודפת, הוא מציע חוויה משפחתית לכל הגילאים בהאכלת הקופים וצפייה בהם מסתובבים חופשיים סביב, נכון לכתיבת שורות אלו ההגעה למקום מותנית בהזמנה מראש של הכרטיסים ושריון התאריך.

 

מרחבי הרשת:

מטרנה מחברת בין אימהות בחופשת לידה

מטרנה – כתבה באתר דה מרקר