הזמנת מונית גדולה לנתב"ג – למה זה יותר כלכלי לך?

הזמנת חופשה משפחתית בנופשון מדהים, מפנק ומשגע בחו"ל, כל הפרטים כבר סגורים ועכשיו עליך רק להגיע לנתב"ג, איך תגיע עם מכונית, רכב או מונית לנתב"ג? – כל התשובות במאמר זה.

ממחקר שערך עיתון TheMarker, במידה ומדובר במשפחה של 4 נפשות או יותר, תמיד כדאי לקחת מונית VIP  קטנה או מונית גדולה לנתב"ג אשר תוכל לאסוף את כל בני המשפחה. במידה ומדובר במספר נוסעים קטן יותר, מבחינה כלכלית הרכבת משתלמת יותר, אבל מבחינת הנוחות, המונית מנצחת בגדול!

היתרונות בהזמנת מונית גדולה לנתב"ג הם:

  1. מחיר – עלות של מונית גדולה לנתב"ג היא זולה יותר בהשוואה לעלות הרכבת (מחירי כרטיסי הרכבת לכל בני המשפחה והגעה לתחנת הרכבת) או רכב פרטי (עלות הנסיעה ברכב אחד או יותר ועלות החניה). בדרך כלל, בעת הזמנת מונית לנתב"ג תוכל להשיג דיל טוב שישאיר לך הרבה יותר כסף לחופשה בחול.
  2. כבודה – משפחה גדולה דורשת מקום רב למזוודות, במונית גדולה תוכל לנצל את תא המטען הגדול והרחב לאחסון של מזוודות רבות מבלי לפגוע בנוחות הנסיעה הלוך או חזור לשדה התעופה. אני לא מכיר הרבה אנשים שאוהבים לנסוע עם מזוודה עליהם (במיוחד כאשר מדובר בנסיעות ארוכות מצפון או דרום הארץ לנתב"ג).
  3. נוחות – אין שום ספק שמבחינת נוחות, הזמנת מונית גדולה או קטנה לנתב"ג היא הדרך הטובה והמשתלמת ביותר. מונית תאסוף ותפזר אותך בטרמינל הכניסה מבלי להיות מטורטר בשאטלים או בהליכה מיותרת מחניון שדה התעופה. כל המוניות שמגיעות לנתב"ג יכולות להוריד או לאסוף אותך מטרמינל שדה התעופה.
  4. ראש שקט – אם כבר יצאת לחופשה, זה הזמן להינות ממנו בלי דאגות ובלי לנסוע ולדאוג לרכב הפרטי או זמני הנסיעה ברכבת. המונית תחכה לך מתחת לבית בשעה שנקבעה ותאסוף אותך לאחר הנחיתה.

לסיכום, אין ספק שהזמנת מונית לנתב"ג היא קלה, מהירה ונוחה הרבה יותר מנסיעה ברכב פרטי, רכבת, חברים ומכרים. במידה ויש לך משפחה גדולה, נסיעה במונית גדולה גם יכולה לחסוך לך לא מעט כסף אשר יכולת לנצל במהלך הטיול או בסיומו.