4 אטרקציות לכל המשפחה במרכז

אחרונה מתוך סדרת הכתבות שלנו שסוקרות אטרקציות מומלצות בארץ מצפון ועד דרום, מצטרפת הכתבה המתייחסת לאטרקציות במרכז הארץ, כאן תמצאו את 4 האטרקציות שאנחנו בחרנו לאטרקציות הכי מומלצות באזור המרכז לכל המשפחה.

אטרקציות במרכז

  • פארק רעננה – פארק רעננה הוא יעד מושלם לחוויה משפחתית, הפארק הענק מציע מגוון אטרקציות לכל המשפחה וממוקם באזור נוח לגישה. בפארק רעננה מדשאות עצומות, אגם גדול עם ברווזים, מתקני שעשועים, רכבת המסיירת בכל רחבי הפארק, מסעדה, מגרשי ספורט, מתחם החלקה על גלגיליות או סקטבורדים ופינת חי, הכניסה חינם ותצטרכו לשלם רק אם תרצו לשוט באגם או לנסוע ברכבת.
  • חוות הלברכט – חוות הלברכט במושב ביתן אהרון שבעמק חפר מציעה למבקרים בה חוויה חקלאית קסומה עם מגוון אטרקציות לילדים כגון: קטיף ירקות והכנת סלט, הכנת פיצה עצמאית בטאבון, מתקני מים מפוזרים למשחק עם בועות בלון, מתקנים מתנפחים, חיות שונות שאפשר לצפות בהן ועוד.. הכניסה בתשלום.
  • פארק אוטופיה – פארק אוטופיה שבקיבוץ בחן הוא פארק טרופי קסום בו בצורה מלאכותית ייצרו סביבה המדמה אקלים טרופי עם לחות גבוה וטמפרטורות מתאימות כדי לגדל בתוכו שלל צמחים ועצים שקשה עד בלתי אפשרי לגדל באקלים הישראלי. הכניסה בתשלום.
  • לגעת בחיות – בקיבוץ גבעת חיים איחוד ישנה פינת חי קטנה ויפה שבה החיות ובני האדם ובעלי החיים נפגשים פנים אל מול פנים בלי גדרות ובלי מחסומים, קיימת פינת ליטוף בה תוכלו לגעת במגוון של בעלי חיים מבעלי כנף ועד זוחלים, יש סיור מודרך היוצא מהמתחם עם טרקטור אל עבר הרפת וסיור במחלבה בעלות נוספת. הכניסה בתשלום.

מרחבי הרשת:
ראובן איליץ' – טוויטר: https://twitter.com/RIlyich
ראובן איליץ' – יזם טכנולוגי – חשבון לינקדין
ראובן איליץ' – פייסבוק