4 אטרקציות לכל המשפחה בדרום

כשמדברים על אטרקציות בארץ לרוב האנשים עולה אסוציאציה של הצפון, הרוב המוחלט של הישראלים התרגלו כי הצפון הוא האזור לטיולים, נופש ואטרקציות ובכל שבת יפה תראו את הפקקים המשתרכים אל אתרי הצפון בכבישים, אבל הצפון הוא ממש לא המקום היחיד עם אטרקציות שוות, הדרום והמרכז מלאים בהצעות מפתות לכל המשפחה וכחלק מסדרת כתבות הסוקרות את האטרקציות השוות בכל הארץ בכתבה זו נתמקד באטרקציות שבדרום הארץ.

אטרקציות בדרום

  • מדבראיש – מדבראיש היא אטרקציה ייחודית ומהנה בארצנו של גלישת חולות, הענף מאד נפוץ בחו"ל בעיקר במדינות מדבר גדולות, אך כאן אצלנו כאמור האטרקציה היא ייחודית ומתאימה לכל המשפחה. הדיונה בה מדבראיש מציעים את חווית הגלישה נקראת דיונת האמבטיה והיא ממוקמת בסמוך לגבול עם מצרים מערבית לישוב כמהין.
  • המצפה התת ימי באילת – אם הגעתם לאילת ולא הייתם במצפה התת ימי אז הפסדתם חוויה מרהיבה של צבעים וחיים תחת המים, במצפה תוכלו לצפות במגדל התת ימי, באקווריומים של הכרישים, אקווריומים של דגים נדירים ועוד יצורים מרהיבים שחיים במעמקים, חווה מומלצת לכל המשפחה.
  • הגן הבוטני של אילת – רוצים לצאת לסיור ביער גשם, לבקר בגן בוטני מרהיב עם מפלי מים וצמחים מיוחדים? הגן הבוטני באילת מציע לכם ולכל המשפחה אטרקציה מהנה וחוויה טרופית שבדרך כלל לא תמצאו באקלים המזרח תיכוני.
  • חוות האלפקות – חוות האלפקות שממוקמת במצפה רמון היא חוויה משפחתית מדהימה המאפשרת שילב של מגוון אטרקציות כגון ביקור בחווה המגדלת את האלפקות להאכיל ואפילו לרכוב על לאמות, רכיבה על סוסים בנופיו הקסומים של מצפה רמון, חופשה משפחתית במדבר באחת מיחידות האירוח של החווה, ביקור במפעל הצמר ועוד…

 

מרחבי הרשת:

מטרנה – הכי קרוב אלייך אמא , עמוד הפייסבוק של חברת מזון התינוקות המובילה בישראל.