3 מקומות לפיקניק עם רכב SUV

אם יש ברשותכם רכב SUV כזה שמרחק הגחון שלו מספיק גבוה כדי להכיל תנאי שטח ברמה של שבילי עפר עם בורות קטנים אז הרי שהכתבה הזו מיועדת עבורכם, קיבצנו עבורכם שלוש יעדים מושלמים לפיקניק משפחתי בטבע שיאפשרו לכם למצוא פינה שקטה ולא להצטופף בין ענני העשן של המנגלים במקומות השגרתיים לפיקניק, רק עשו לעצמכם טובה והצטיידו בשולחן מתקפל וכיסאות כי המקומות שאנחנו ממליצים עליהם לא מסודרים.

יער מענית

ליד קיבוץ מענית יש חורשת יער קסומה, לא מסודרת והכניסה אליה די נסתרת, זאת הסיבה שלא הרבה אנשים מכירים או מגיעים אליה ותוכלו למצוא את עצמכם בשבת של שמש נעימה מבלים בפינה שקטה ביער מבלי כל רעש או הפרעה.

ההמלצה שלנו היא להגיע למקום בחודשי החורף (שבת יפה עם שמש) או בחודשי האביב כשהכל עדיין ירוק ופורח מסביב.

הוראות הגעה: הכניסו בוויז קיבוץ מענית, עלו על כביש 574 (כביש הגישה לקיבוץ) וחפשו את הפנייה לשביל העפר ימינה (אם אתם באים מכיוון דרום) ממש לפני התפצלות הכבישים 574 ו 6403 המשיכו עם שביל העפר כל הזמן עד שתגיעו לחורשת היער.

יער חורשן

כדי להגיע ליער חורשן תצטרכו להגיע ליישוב בת שלמה וממנו לרדת בשביל העפר עד לוואדי, אחרי שחציתם את הוואדי פנו שמאלה והמשיכו עם השביל למעלה להר השביל הופך להיות מעט מאתגר עבור רכבים עם גחון נמוך שימו לב שאתם לא דופקים את הרכב.

אם טיפסתם את ההר אתם עכשיו ניצבים במערכת של שבילים שכל אחד מהם ייקח אתכם לפינה יפה ושקטה יותר, בחרו את הפינה שלכם לפיקניק, התמקמו ותהנו.

נחל אלכסנדר עמק חפר

מקטע נחל אלכסנדר אשר עובר בעמק חפר הוא אזור מרהיב מלא בחיי טבע, חורשות אקליפטוס, תאנה, עצי תות ועצים נוספים יפים וירוקים מתחתיהם תוכלו לפרוש שמיכה (אם אין מקום מסודר כבר לשבת) וליהנות מפיקניק מושלם.

לנחל אלכסנדר גם שני נקודות שבהן תוכלו ליהנות בעונות המעבר מציפורים נודדות, רשמו בגוגל אגמון חפר והגיעו.

עוד משהו שיעניין אותך:
עופר איתן – על חברת טכנולוגיית השיווק שרכשה את חברת מובלין