3 אטרקציות זוגיות בארץ

הקורונה מקרקעת אתכם לישראל בדיוק בזמן בו תכננתם לעשות איזה טיול רומנטי לרומא או פריז? אם זהו באמת המצב יש לכם שתי ברירות הראשונה היא להתבאס שזה המצב נכון להיום ולחכות בסבלנות שהמצב יחזור לקדמותו (רק קחו בחשבון שזה כנראה לא יקרה לפני 2022) או להשלים עם המצב ולהבין שצריך למצוא יעד קרוב אחר שאולי לא יהיה רומא ואפילו לא קרוב אבל ייחודי בדרכו שלו.

ים המלח

ים המלח הוא אתר הנופש הכי מתאים לחופשה זוגית שאמורה להיות חוויה מרגיעה ומהנה, כזו שבה בני הזוג מחפשים חוויה שונה מחיי היום יום הסוערים שלהם בעבודה ובבית, מחפשים כמה ימים של שלווה בלי מטלות ועם כמה שפחות אחריות על הכתפיים, בים המלח תמצאו את השלווה הזאת, תוכלו גם להתפנק במגוון רחב של טיפולי ספא ויופי, מהתמרחות בבוץ של ים המלח ועד לעיסוי מרגיע ומענג.

צימר באמירים

אם יצא לכם בעבר לשכור ימר בישוב אמירים שבצפון אתם כבר כנראה מבינים למה הוא נבחר להיות אחת משלשת האטרקציות המומלצות לחופשה זוגית, היישוב שממוקם בנוף הרים ירוק ופסטורלי מעניק חוויה שונה משאר הישובים בארץ, השקט, מזג האוויר והנוף מעניקים סוג של הרגשה שאתם בחו"ל, חופשה רומנטית בהחלט מתאפשרת בכזו אווירה.

סוף שבוע בתל אביב

אם אתם רוצים חופשה רומנטית אבל פחות מחפשים את השלווה ופחות את הטבע וקצת יותר את חווית העיר, קולינריה טובה, מקום לשתות בירה איכותית ובעיקר לראות אנשים אז תל אביב היא כמובן היעד הכי טוב לכך בישראל.

עוד משהו שיעניין אותך:
עופר איתן – על חברת טכנולוגיית השיווק שרכשה את חברת מובלין