נופש בטוח בזמן מגפת הקורונה

מגפת הקורונה משתוללת ברחבי העולם, תרופה לנגיף עדיין לא קיימת והרגשת החנק שאוחזת בכל כך הרבה אנשים היא מעל ומעבר, כולם מפנטזים על ימים טובים יותר, כולם רוצים להתאוורר והרבה אכן עושים זאת עם חופשה קצרה (או ארוכה) ביעד כזה או אחר בארץ, אבל יחד עם זאת יש לקחת בחשבון את כללי הזהירות כדי שבטעות לא תמצאו את עצמכם חולים.

כללי זהירות בנופש

אז אם החלטתם שאתם יוצאים לנופש בארץ בכל זאת אנא דאגו לשמור על הכללים הבאים למען ביטחונכם וביטחון משפחתכם ובכלל כדי לסייע ולבלום את המחלה:

• קבלה / לובי של הצימר או המלון – כבר בתחילת הנופש בלובי המלון או חדר הקבלה של הצימר הקפידו שרק אחד מבני המשפחה יכנס כדי להסדיר את העניינים כאשר הוא עוטה מסיכה לפניו ושהאדם שבקבלה מולו עוטה גם כן מסיכה.
• דרישה למצעים חדשים שיוחלפו מול עיניכם – דרשו לפני כניסתכם לחדר שעובד המלון או הצימר יחליף מצעים למיטות מול עיניכם כדי להסיר כל ספק ושיעשה זאת כמובן שפיו מכוסה במסיכה.
• חיטוי עם מגבונים וחומרי ניקוי של משטחים – לאחר קבלת החדר דאגו בעצמכם להעביר ניקוי עם חומרי ניקוי מחטאים על המשטחים בהם סביר להניח שהאורחים הקודמים באו במגע ושסביר להניח ואתם תבואו גם במגע.
• להקפיד לשטוף ידיים הרבה – במהלך החופשה הקפידו לשטוף הרבה פעמיים ידיים ולהימנע מלגעת עם הידיים בפנים.
• לדרוש מהעובדים במקום לעמוד בכללים – אם תראו עובד מתהלך ללא סיכה או לא מקפיד באופן כללי על הכללים דרשו זאת ממנו או מהבעלים.
• להימנע מהתקהלויות – הימנעו מהתקהלויות אם יקרו והקפידו לעטות מסיכה בכל זמן שאתם מחוץ לחדרכם.

מרחבי הרשת:
משחת בפנטן למניעה וטיפול של תפרחת חיתולים
 מכיסא המנכ"ל אל ההר המסוכן באירופה ובחזרה – סיפור מסע טיפוס הרים