מלונות בירושלים

במידה והחלטת לנסוע, לטייל ולנפוש באזור ירושלים אבל הפעם למספר ימים, סביר להניח שהדבר החשוב לך ביותר ממש ברגעים אלו זה בית המלון שיספק לך את אפשרות הלינה והאירוח לך ולמשפחתך.
כיום למזלנו הטוב בזכות זה שירושלים הינה יעד לתיירות פופולארי בכל העולם, אז ניתן למצוא בעיר עשרות בתי מלון ברמות אירוח שונות, החל מבתי מלון ועד אכסניות לאלו הרוצים רק לשים את הראש ולבלות כל היום בטיולים באזור.
במאמר שלפנינו נציג לכם את המלונות הכי מומלצים בירושלים אותם תוכלו למצוא בחלקיו השונים של העיר, הצטרפו אלינו.
מלונות 5 כוכבים בירושלים
הפעם החלטנו להציג לכם אך ורק 4 מלונות מומלצים, אף על פי שבעיר ישנם מספר רב של בתי מלון שונים ומגוונים, והם:
•    דן ירושלים – זהו אחד מבתי המלון היפים והגדולים ביותר בעיר, בדרך כלל פוליטיקאים וסלבס המגיעים לאזור ירושלים, שוהים במלון הנ"ל, זהו מלון שנחשב ברמת האירוח של לחמישה דלקס כאשר המלון מציע כל טוב.
•    לאונרדו פלאזה – אי אפשר לתת המלצה על מלונות בירושלים בלי להזכיר את מלון לאונרדו פלאזה שנחשב לאחד מהטובים ומנוהל כיום על ידי רשת מלונות פתאל בישראל המחזיקה ברשת מלונות לאונרדו העולמית.
•    רמדה – זוהי רשת מלונות עולמית, כאשר במלון זה ניתן למצוא את כל הפינוקים שבעולם החל מבריכת שחייה, ועד חדר אוכל מפנק שבהחלט ישאיר לכם טעם של עוד אחרי הארוחה.
•    מלון ענבל – זהו מלון ברמת חמישה כוכבים שנחשב לפופולארי עד מאוד המלון עצמו נמצא ליד גן הפעמון המפורסם ובאזור מרכזי עד מאוד לכל אלו המעוניינים להיות במרכז העניינים.
מלונות 4 כוכבים
אלו הרוצים עדיין ללון ולהתארח בירושלים אבל רוצים לשלם קצת פחות בהשוואה לבתי המלון האחרים בירושלים, מומלץ מאוד לקחת רגע אחד של נחת ולקרוא את המלונות הכי מומלצים בקטגוריית המלונות הנ"ל, והם:
•    דן בוטיק – גם בקטגורית הארבעה כוכבים מככב לו מלון של רשת מלונות דן, והפעם זהו מלון דן בוטיק,המחזירה ברשותה עוד מספר מלונות מפורסמים בירושלים ובישראל בפרט, במלון ניתן למצוא את כל השירותים האיכותיים והטובים בעבור האורחים החל מבריכת שחייה, שירותי כביסה וניקוי יבש לעסקים ועוד.
•    פרימה פאלאס – זהו מלון שמומלץ מאוד לציבור החרדי המגיע להתארח בירושלים, המלון עצמו מיועד בשביל אוכלוסייה זו בגלל השירותים ואופי האירוח הקפדני שלו, החל ממיטות יהודיות ועד חדר אוכל בהשגחה צמודה של רבנות בד"ץ.
•    לאונרדו – גם כאן בקטגוריית הארבעה כוכבים מככב לו מלון של רשת מלונות לאונרדו, המלון מיוחד מאוד ומתאים במיוחד לאלו הרוצים לשים את הראש וכמו כן לאנשי עסקים המעוניינים להגיע ולשהות מספר ימים, המלון נותן שירות מצוין ומומלץ בחום.
•    רימונים – מלון של רשת המלונות רימונים הממוקם לו באזור "בית וגן", המלון מומלץ בחום ומספק את כל השירותים ההכרחיים לנופשים והאורחים המעוניינים בחופשה מפנקת ואיכותית במיוחד.
המאמר אודות המלונות הכי מומלצים באדיבות אתר האינטרנט "מלונות בירושלים" המספק את כל המידע ההכרחי על חופשות וטיולים בארץ ובאזור ירושלים בפרט.