מלונות בים המלח

מלונות בים המלח
במידה והחלטת לרדת לחופשה באזור ים המלח וכעת אתה בשלבי חיפוש בית המלון האולטימטיבי עבורך, להלן מספר אופציות ואפשרויות שיכולות להיות רלוונטיות בעבורך.
בים המלח ישנם מלונות ברמת 5 כוכבים, 4 כוכבים ואפילו פחות, חשוב לזכור שכיום הבחירה בבית המלון במהלך החופשה באזור עין בוקק זה דבר חשוב מאוד שיכול לשנות ולהשפיע על כל מהלך ואופי החופשה.
המלונות הכי מומלצים בים המלח
אז החלטנו הפעם להציג לכם ראשית כל את בתי המלון ברמת האירוח של 5 כוכבים שהכי מומלצים לשהייה ולחופשה, והם:
•    ישרוטל ים המלח – אחד מהמלונות הטובים ביותר באזור הנמצאים בחוף הצפוני של עין בוקק, המלון עצמו הינו בית המלון היחיד של רשת ישרוטל בים המלח, כאשר הרשת עצמה נחשבת לאחת מהגדולות ביותר בישראל, ואף על פי זאת עדיין מציגה מלון אחד בלבד באזור שנחשב בין היתר גם לאד מהטובים ביותר.
•    לאונרדו פלאזה – זהו מלון ששייך לרשת מלונות לאונרדו והינו ברמת אירוח של חמישה כוכבים, היתרון המובהק של המלון זה בחוף הים הפרטי שלו לשימוש אורחי המלון בלבד או אורחי מלונות לאונרדו האחרים הנמצאים בסמוך לו, המלון ממוקם באזור החוף המרכזי ולא באזור הצפוני כמו שרובנו מכירים.
•    מרידיאן – זהו אחד מהמלונות הטובים ברמת 5 כוכבים השייך לרשת מלונות פתאל, חוות הדעת הניתנות על בית המלון באינטרנט, בפורומים וכדומה הם כל כך טובות עד שבהחלט אחרי התרשמות בנושא כדאי לבדוק לעומק את הנושא של בחירה במלון זה לחופשה.
•    דניאל – מלון ברמת חמישה כוכבים מרשת שיזן המחזיקה בשני מלונות בלבד בארץ שהשני הינו בהרצליה, המלון מתמחה בטיפולי ספא ופינוקים ומומלץ לבדוק אותו לכל אוהבי החיים הטובים.
מלונות 4 כוכבים
אלו שעדיין רוצים ליהנות מחופשה איכותית אך לשלם קצת פחות מאשר העלויות של בתי המלון ברמת חמישה כוכבים, מומלץ מאוד שייענו ויתנו דקה של קריאה להמלצה על המלונות הטובים ביותר ברמה זו, והם:
•    מלון לוט – זהו אחד מבתי המלון הטובים ביותר ברמת האירוח שלו, המלון עצמו נמצא על חוף ים המלח, כאשר לא מעט וותיקים וסלבס מגיעים להתארח במלון זה בעת שהייתם בים המלח.
•    אואזיס – במידה ואתה מחפש ספא ופינוקים בלי שום קשר לים המלח, סביר להניח שבית המלון אואזיס יהיה המלון המושלם והטוב ביותר עבורך בחופשה הקרובה, המלון עצמו מבצעת שיתוף פעולה עם בית המלון ספא קלאב שנמצא בצמוד אליו תחת אותה רשת.
•    גני ים המלח – אחד מהמלונות הוותיקים באזור ים המלח ברמת ארבעה כוכבים, כיום המלון שייך לרשת מלונות ישרוטל.
ההמלצות על בתי המלון הטובים ביותר ניתנו בחסות אתר האינטרנט ים המלח מלונות המספק מידע אודות טיולים וחופשות באזור עין בוקק.