כדור פורח – 10 סיבות לטוס בכדור פורח

כדור פורחכדורים פורחים היו כלי הטיס הראשונים שהפכו את החלום של בני האדם לעוף לאורך עידנים למוחשי.
מאז הופרחו בלונים פורחים ראשונים בשמי פריז במאה ה18, השתכללו אמצעי התחבורה האוויריים, וכמה אירונית היא העובדה שהמוני אנשים כבר טסו במטוסי נוסעים אך לא זכו להגשים את חלום ילדותם ולשבת בסל של כלי הטיס התמים ביותר.
אך כדורים פורחים לא איבדו מחשיבותם והם משמשים לא רק את הצבא ואת המשטרה במשימות תצפית ואיסוף מידע, אלא גם משמשים כלי להגשמת חלום ילדות של מבוגרים רבים אשר לא רק מקיימים פסטיבלים של כדורים פורחים ברחבי העולם המושכים אליהם רבבות תיירים, אלא גם זוכים לטוס בו ואף יכול לשמש כאחלה רעיונות למסיבות לנוער
חברות רבות בעולם המחזיקות כדורים פורחים ומתמחות בעבודה עם תיירים, ומעלים אותם גבוה לשמיים, באזורים עם נוף מרהיב וטבע פראי.
לפניכם 10 סיבות לטוס בכדור פורח:
1. טיסה בכדור פורח היא חוויה שכל מבוגר מקווה לחוות ביום מן הימים. בארץ, נעשה שימוש של כדורים פורחים לא רק למטרות פרסומיות, אלא גם לטיסות חוויתיות ברחבי הארץ.
2. זו החוויה האולטימטיבית לחגוג לאירועים מיוחדים, אחת המועדפות היא הצעת נישואים. חברות המתמחות בכדורים פורחים מציעות טיסה זוגית, רק אתם והטייס, והנוף המשגע. כמובן שטיסה זוגית ואינטימית שונה לגמרי מטיסה עם עוד אנשים, ורבים מנצלים את החוויה להציע נישואים לבחירת ליבם, כאשר הנוף הפראי משמש להם תפאורה לרגע אותו יזכרו כל חייהם. רבים אחרים בוחרים בחווית הטיסה כדי לציין יום נישואין, יומולדת מיוחד או כל אירוע מיוחד אחר.
3. דברים שרואים משם לא רואים מכאן! הנוף המדהים שתראו מכדור פורח הוא לא הנוף שתראו מאף מקום אחר, כשהנוף הוא פנוראמי. אפשר לנוע בתוך כדור הפורח וליהנות מהנוף מכל הכיוונים.
4. הטיסה בתוך כדור פורח מתבצעת בשעת הבוקר המוקדמת או בין ערביים כך שהאווירה מיוחדת להפליא וגם התפאורה של הזריחה או של השקיעה מייצרות אפקט מרשים.
5. אם הגעתם למקום מקסים כמו שדות או יערות ואתם לא מעוניינים לראות את המקום ברגל או שהמרחב לא מאפשר לכם לעבור, תוכלו באמצעות כדור פורח להשקיף על הנוף ועל האזור מלמעלה ולהתרשם.
6. טיסה בכדור פורח זולה יותר מטיסה בשמי הארץ במרבית המקרים ומדובר בחוויה מרגשת לא פחות אם לא יותר, במיוחד שאינכם צריכים להיות עם אוזניות או כלואים בתא הטייס אלא להרגיש שאתם בתוך מרחב שמאפשר לנוע.
7. טיסה בכדור פורח נחשבת לבטיחותית במיוחד כשהחברות שמתפעלות כדורים פורחים שומרות על כללי הבטיחות השונים. חשוב שתבררו אם יש לחברה את כל האישורים המתאימים. כמו כן, יש מדריך או צוות מקצועי שמלווים אתכם במהלך הטיסה.
8. ניתן לטוס בכדור פורח בקבוצה וליהנות ביחד מהחוויה המיוחדת בניגוד לטיסה בשמי הארץ שלרוב מוגבלת במספר המקומות במטוס. כאן תוכלו לערוך אירוע יום הולדת, אירוע גיבוש צוותי בתוך כדור פורח.
9. ניתן לשלב טיול בכדור פורח עם פיקניק במקום יפה וכך ליהנות כפול מחוויה של הטיסה וגם מהרפתקה בחיק הטבע.
10.חווית טיסה בכדור פורח מתאימה לכל המשפחה וילדים החל מגיל 6 רשאים להצטרף למסע המרגש, כך שתוכלו לערוך פעילות מהנה ביחד עם הילדים.

מרחבי הרשת:

יורם קראוס – מייסד ומנכ"ל חברת SMS ניהול פרויקטים