יודפת אטרקציה לכל המשפחה

בימים אלו שהקורונה אמנם כאן בישראל כמעט ולא קיימת באירופה ובשאר העולם היא עדיין נמצאת במימדים עצומים, יש סגרים והגבלות בעיקר על הכניסה והיציאה מאותן מדינות, אז רוב הישראלים בוחרים להישאר כאן בארץ ולבלות על בטוח. אבל איפה נמצא כאן בארץ אטרקציה המתאימה לכל המשפחה, משהו שיתאים לילדים בגילאים שונים אבל גם להורים לשבת ולהירגע עם כוס קפה טוב ואולי גם אוכל טעים.

יודפת

על היישוב יודפת שמעתם? איך לא? יישוב קטן הנמצא בנופיו הקסומים של אזור משגב, הנסיעה אל יודפת באביב תהיה מלווה בהמון מראות ירוקים, נוף הררי מלא בעצים וצמחיה, קרקעות חקלאיות והמון ישובים קטנים מבצבצים להם.

היישוב יודפת עצמו הוא אטרקציה לכל המשפחה כיוון ותמצאו שם נקודת עניין לכל גיל וגיל, רוצים לדעת מה יש ביישוב הקטן הזה שגורם לנו להמליץ עליו כל כך? הנה כל המידע.

  • יער הקופים – אז האטרקציה המפורסמת ביותר ביישוב יודפת היא יער הקופים והוא מושך אליו מאות ואף אלפי ישראלים מידי שבוע במיוחד בימי הקורונה בהם רוב הישראלים נשארים בארץ ומחפשים אחר אטרקציה אטרקטיבית, היער הוא למעשה אזור מגודר בו משוחררים קופים מכל מיני סוגים, הילדים יכולים לרכוש אוכל מיוחד ולהאכיל את הקופים בעצמם, חוויה לטווח רחב של גילאים.
  • העיר העתיקה יודפת – היישוב יודפת שוכן על חורבותיה של העיר העתיקה יודפת, העיר שהותקפה על ידי הרומאים בעת כניסתם אל ארץ ישראל לאחר מצור שנמשך כמה שבועות רצופים.
  • קפה מסעדה  –  ביישוב יודפת על צלע ההר ישנו קפה מסעדה יודפת, בית קפה המציע קפה וארוחה טובים על רקע נוף ירוק ומרהיב, אווירה נינוחה וכיפית.
  • חנויות בוטיק – טיפה מעל הכניסה ליער הקופים ומתחת לבית הקפה שוכנות חנויות בוטיק המציעות חווית קניות ייחודית באווירה פסטורלית.
  • סנדוויצ'ים שתחזרו בשבילם עוד ועוד  – למטה במתחם חנויות הבוטיק תמצאו דוכן סנדוויצ'ים שבגללו בוודאות אתם תחזרו פעמים נוספות.

עוד אתרים מרחבי הרשת:
עופר איתן – על מערכות פרסום דיגיטליות מתקדמות ומנוע חיפוש פנימי חכם לאתרי אינטרנט