טיסות פרטיות

בעבר הלא רחוק טיסות פרטיות נחשבו נחלת העשירון העליון בלבד ומעמד הביניים הגבוה יכול רק לדמיין את הנוחות והקלות בטיסות פרטיות ובעצם בשרות שעולה על כל דמיון, חופשות למחוזות דמיוניים ואטרקציות תיירותיות במקומות אקזוטיים ובשרות שאין כדוגמתו ברמה הגבוה ואף במחיר.
ביתרונות הרבים בטיסות פרטיות לצורכי עסקים הם רבים ואנו נמנה כמה מהם במאמר זה:

עסקים באוויר– בטיסה פרטית אנשי העסקים יכולים בעצם להמשיך את שגרת עבודתם גם באוויר, תאים נוחים ומרווחים, חיבורים אלחוטיים וכל מה שצריך בשביל להמשיך לעבוד ולא לבזבז זמן יקר באוויר, בנוסף אפשר אף לישון ולנוח לקראת יום העבודה, כאשר הטיסה עורכת מספר רב של שעות.

זמן שווה כסף– בזמן שאחרים מחכים שעות בבידוק בשדה התעופה בטיסות פרטיות ברוב המקרים התור קצר והבידוק נעשה עוד קודם כך שכל ההמתנה מורטת העצבים כאן נחסכת.

יעדים אטרקטיבייםבטיסות פרטיות לחופשות מפנקות בחו"ל תוכלו לבחור יעדים הרבה יותר אטרקטיביים ומקומות שבדרך כלל טיסות מסחריות אינם מגיעות או שהמועדים בלתי אפשריים ואף דלים.

נוחות מרבית-בטיסה פרטית תוכלו להתפנק בתא משלכם ודיילים אשר ישרתו אך ורק אתכם, בר משקאות ואוכל איכותי, מסכי טלוויזיה וחיבורים אלחוטיים יארו אתכם מחוברים כל העת.

כיום יותר ויותר אנשים בוחרים בטיסות פרטיות בזמן שבעבר הדבר היה שמור לאלפיון עליון בלבד, הפערים נשחקו עם השנים, התחרות בקרב חברות התעופה גברו והצורך לחדש ולמשוך לקחות רבים יותר רק הלך וגבר במשך השנים.

עוד משהו שיעניין אותך:
עופר איתן – על חברת טכנולוגיית השיווק שרכשה את חברת מובלין