השכרת רכב לטיול באור יהודה

השכרת רכב אור יהודה

השכרת רכב בישראל, מתאימה מן הסתם במיוחד לתיירים שמגיעים ארצה לחופשה קצרה ומעדיפים שיעמוד לרשותם רכב משלהם, במקום להשתמש בתחבורה הציבורית. רכב שכור יאפשר להם חופש תנועה. הם יוכלו להגיע לכל מקום בישראל, בזמן שנוח להם, ומבלי שיהיו תלויים באחרים.

ישנם תיירים שמגיעים לישראל לא בפעם הראשונה, וכבר ביקרו במטולה בצפון, באילת בדרום, וכמובן בירושלים ובהרי יהודה במזרח. כעת הם מעדיפים להתמקד במרכז הארץ, לא לגמוע מרחקים ארוכים, אלא להישאר ללון באותו בית מלון, ופשוט לבקר בכל פינה ופינה באזור תל אביב ובנותיה ולמצות את האטרקציות שהאזור מציע.

לצד תיירים אלה, יש גם ישראלים שגרים באזור גוש דן ואינם מחזיקים ברכב פרטי. גם הם יעדיפו אולי לבצע השכרת רכב בארץ לצורך חופשה, שבמהלכה יישנו בבית ויחסכו את דמי הלינה בבתי מלון. גם הם יכולים להתפנות לסייר באתרים אטרקטיביים באזור, שאולי אף פעם לא ביקרו בהם.

אם אתם מעוניינים לצאת משאון העיר אל הטבע הקרוב אליכם, אחד המקומות שכדאי לבקר בהם הוא סביבותיה של העיר אור יהודה, הסמוכה לשדה התעופה בן גוריון וגובלת במערבה בשטחים פתוחים. תמצאו בגבולותיה של אור יהודה שטחי פרדסים ופארקים, אדמה חקלאית שעדיין מעובדת בעיבודים עונתיים, וואדיות.

בימים אלה הולך ומוקם פארק ענק בשטח של כ-8,000 דונם, באזור שבין דרום תל אביב, אור יהודה, רמת גן, חולון ואזור. הפארק כולל בתוכו בצפון את תל חירייה על מרכז המיחזור שבו ואת בני ברק העתיקה, ובדרום את פארק בגין, את האדמות החקלאיות ואת בית הספר מקווה ישראל. כיוון שהפארק אושר בשנת 2005 על ידי ממשלת ישראל שבראשה עמד אריאל שרון, הוכרז שמו של האתר בשנת 2007 – פארק אריאל שרון.

הפארק תוכנן על ידי פיטר לאץ', אדריכל נוף גרמני, שתכניתו כללה את שיקום ההר ואת תכנונו מחדש של הפארק.

הפארק פתוח לציבור והוא כולל אגמים, נחלים, שדות, ומגוון של פעילויות טבע. הפארק הוקם מתוך מודעות חינוכית, חברתית וסביבתית, ובהמשך יפותחו בו, בין השאר: אגם, טיילת ובה בתי קפה, אמפיתיאטרון, מוקד ארכיאולוגי, פארק מיחזור ואתרי מורשת.

למידע נוסף:
השכרת רכב בתל אביב
השכרת רכב בירושלים

כיוון שבניית הפארק נעשית מתוך תפישת עולם אקולוגית, מבוסס תהליך ההקמה על עקרונות סביבתיים שמתחשבים בעיקרון הקיימות. לפיכך, חומרי הבנייה הם חומרים ממוחזרים, מצעי התשתיות הוכנו מפסולת בניין וכדי לחסוך במים, נבנו בפארק מספר בריכות לאגירת מים שיוכלו לאצור את מי הגשמים בחורף ולשמש להשקיה של הצמחייה והעצים בעונת הקיץ. זאת ועוד, הגז שמייצרת הפסולת בפארק, נשאב ונעשה בו שימוש כאנרגיה ירוקה.

באתר מתקיימות פעילויות מיחזור, נערכים מפגשים בנושא הצפרות, במקום שבילי הליכה, ואפשרות לרכיבה על אופניים.

ניתן לתאם הגעה למקום ולקבל פרטים נוספים בטלפון 03-7398999. בנוסף, אפשר לקבל הדרכה במקום על ידי מדריכים מקצועיים ומיומנים.

 

אתרים נוספים: תיק השקעות, עופר אלשיך, תיק השקעות