מלונות

מלונותרשת המלונות בישראל נחשבת לאחת המתקדמות בעולם מהבחינה השירותית, הנוחיות והאיכות שמציעה לתיירים. בתי המלון מסווגים לפי רמת השירות מהרמה הפשוטה ביותר של כוכב אחד ועד לחמישה כוכבים פלוס או דילוקס.

מאחר ומדינת ישראל מוגדרת כמקום תיירותי מדרגה ראשונה בגלל ערכה הדתי וההיסטורי הקמתם של בתי המלון ופיתוח רשת מלונות נחשבת לאחת הההשקעות הגדולות והמצויינות כך שתענה על הצרכים של כל תייר ותתאים לתקציבים שונים.
בישראל יש ערים ואזורים המרכזים בתי מלון רבים כמו בירושלים,תל אביב,אילת וים המלח.
ירושלים,בירת ישראל,אליה מגיעים תיירים מכל העולם בעיקר בגלל החשיבות ההיסטורית והדתית של העיר.
תל אביב ואילת הידועות בתרבות וחיי הלילה התוססים שלהן.
ים המלח – המקום הנמוך בעולם בו נופים מרהיבים,אתרים בעלי סגולות רפואיות,מזג אוויר נהדר והמון שקט…

תעריפי האירוח משתנים ביחס לאיזור האירוח, מקום התיירות, רמת האירוח, תקופתו והשירות המבוקש לכן אם תחשבו על אירוח מפואר ויוקרתי חשוב לחפש מלונות ברמת 5 כוכבים ומעלה, מלונות אלו יכולים להיות בכל איזור בארץ מהצפון ועד לדרום. ואם חיפשתם בתי מלון ברמה ממוצעת שיספק שירותי אירוח מצויינים אך לא מהיוקרתיים והמפוארים שיש אפשרי לבחור בבתי מלון ברמה של 4 כוכבים וישנם בתי מלון של 3 כוכבים המוגדרים כמעט ברמה של 4 כוכבים, כמו כן, ניתן לבחור מלון בוטיק מפנק.

ישנם תיירים המזמינים חדר בבית מלון רק לצורך לינה ולמחרת להמשיך במסלולי הטיול ולא איכפת להם מהי רמת האירוח לכן בוחרים במקומות שמחירם זול ונמוך יחסית לשאר בתי המלון שבד"כ מזמינים חדרי בית מלון של 3 כוכבים או פחות וישנה גם האפשרות לשכור צימרים או אכסניות לאלו שאוהבים אטרקציות והרפתקאות במקומות המרוחקים ממרכז הערים ומקומות היוקרה והפאר ומחליטים להיות בצימרים או בבקתות ביישובים ובמקומות עם נוף וטבע מהמם שישכיח אותם מרעש הרחובות והמקומות האחרים במהלך היום.

מלונות ישראל מתחרים מבחינה שירותית ואיכותית עם המלונות הכי מפוארים ברחבי העולם אשר העובדים בהם מוכשרים ומיומנים ברמה מקצועית גבוהה ביותר שכל אחד מהם יכול לדבר בשפות נוספות חוץ מהעברית והאנגלית יכמו דוברי צרפתית, איטלקית, רוסית, פורטוגזית, ספרדית ועוד…
רוב המלונות בישראל מגשימים מטרתו של כל תייר כך שתוכלו למצוא ברוב המלונות אם לא בכולם אמצעי נוחיות שונים כמו בריכה, אינטרנט אלחוטי, מסעדות מכל הסוגים, אטרקציות מיוחדות, מסיבות לאורחים, מכוני כושר ועוד …

רשתות המלונות בישראל הם:
רשת מלונות ישרוטל
רשת מלונות פתאל
רשת מלונות דן
רשת מלונות רימונים
רשת מלונות קלאב הוטל
רשת מלונות אטלס
רשת מלונות פרימה
רשת מלונות סי הוטל
רשת מלונות קיסר
רשת מלונות הילטון
רשת מלונות הולידיי אין
רשת מלונות אסטרל
רשת מלונות לאונרדו
רשת מלונות זיו הוטל
הארחה בקיבוצים
רשת טמרס
רשת מלונות אורכידאה

מחירי השכרת חדר בבית מלון תלויים באיזור המלון, רמת האירוח, שירותי המלון, ותקופת ההשכרה מאחר ובעונת הקיץ, החגים כמו פסח וראש השנה או סוכות וסופי שבוע המחירים קופצים לכפול מהמחיר בתקופות האחרות, לכן חשוב לדעת באיזו עונה מדובר כאשר מזמינים באחד ממלונות ישראל.